5 sprawdzonych zabójców plemników

CiepłoJeśli chodzi o urodzeń, jest wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak. Chociaż mężczyźni produkują miliony plemników w dzień, czynniki zewnętrzne (takie jak temperatura) mogą mieć wpływ na zdrowie i jakość plemników.

Ciepło

Ludzkie jądra nie mogą normalnie funkcjonować, jeśli nie jest chłodniejsze niż reszta ciała. Na szczęście, męska budowa pomyślany tak, aby utworzyć odstęp między jąder i podstawowej temperatury ciała.

Jeśli temperatura jąder jest za duży, produkcja spermy ustaje. Całkowita ilość można zmniejszyć później, jak ruchliwość i morfologia.

Gorące kąpiele

Jest ziarno prawdy w micie, jak gorące kąpiele zapobiegają ciąży. Gorąca woda nie jest dobra dla jądra, a według badania, który został wydany w 2007 roku., nawet 30 minut może czasowo ograniczyć produkcję spermy.

Ciepło może mieć wpływ na jakość plemników niezwykle długi czas. Zazwyczaj potrzeba co najmniej trzy, jeśli nie i od sześciu do dziewięciu miesięcy, aby stan się poprawił. http://www.ardf2013.pl/jak-titan-gel-cena-wplywa-na-seksualnosc-mezczyzn/

Temperatura

Wysoka temperatura może mieć taki sam wpływ na spermę, jak i pretople bani. W zależności od czasu procesu produkcji plemników, stężenie może być zmniejszona do 35%, po gorączki, twierdzi, że badania przeprowadzone w 2003 roku.

Laptopy

Czy może laptop jest naprawdę wpłynąć na zdolność osoby do odtwarzania? Zdaniem badaczy, w State University w Nowym Jorku, istnieje bezpośredni związek między laptopów i wzrost temperatury jąder. W ten sposób, laptop trzymaj na biurku, nie na kolanach.

Majtki

Bokserki lepiej z majtek, jeśli mężczyzna ma za mało plemników. Jednak noszenie preuskih majtek, to zły pomysł, ponieważ zmniejszają produkcję spermy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *