Jak Titan Gel cena wpływa na seksualność mężczyzn

Jak starzenie wpływa na seksualność mężczyznZachowanie i biologia

Aktywność seksualna jest instynktowne, automatyczną częścią ludzkiego zachowania. Ale biologia za to zachowanie jest dość trudne, zwłaszcza u mężczyzn. Dla wielu mężczyzn Titan Gel cena -to jedna z rzeczy, które zmieniają się z biegiem czasu. To jest zwykle stopniowe, niemal niezauważalne proces, który rozpoczyna się w wieku średnim.

Naukowcy nie rozumieją wszystkie czynniki, które przyczyniają się do funkcji seksualnych u młodych mężczyzn, nie mówiąc już o tym, że odpowiedzialność za zmiany, które dzieją się ze zdrowym starzeniem się. Jednak jasne jest, że hormony, nerwy i naczynia krwionośne odpowiedzialne za seksualność mężczyzn zmieniają się z upływem czasu.

Choć akt seksualny proces ciągły, ma sześć etapów. Prawie wszystkie z nich zostały dotknięte procesem starzenia się.

Popęd seksualny lub Titan Gel cena libido

Normalny popęd płciowy, jest, na przykład, jedności ciała i umysłu. Wymaga tyle testosteronu, męskiego hormonu płciowego. Popęd seksualny budzi się w okresie dojrzewania, kiedy poziom testosteronu wzrasta. Chociaż intensywność popęd płciowy ma tendencję spadać wraz z wiekiem, większość mężczyzn wytwarza wystarczającej ilości testosteronu, aby utrzymać libido w ciągu całego życia.

Dla większości starszych mężczyzn zainteresowania seksualnego i nadal jest, ale daleko od problemów z seksem, który jest tak powszechne w młodości Titan Gel . Wiele starsi mężczyźni myślą o seksie, ale czasami duch wprawdzie ochoczy, ale ciało niemoc.

Średnio, poziom testosteronu spada o około 1% rocznie po 40 lat, ale większość starszych ludzi jeszcze wystarczająco dużo testosteronu dla funkcji seksualnych. Aby uzyskać emocji, testosteron działa na mózg, i te komórki nerwowe stają się mniej uzvratne z wiekiem. W przeciwieństwie do tego, mężczyźni, zazwyczaj produkują więcej żeńskich hormonów płciowych (estradiolu i prolaktyny), jak stare.

Emocje

EmocjeAktywność seksualna zaczyna się od uzbuđivanjem. To jest wynikiem kombinacji Titan Gel erotycznych myśli i stymulacji sensorycznej, które mogą obejmować dotyk, wzrok, węch, smak i słuch. Obszar mózgu, który nazywa podwzgórze koordynuje erotyczne zdjęcia i odczucia, a następnie przekazuje impulsy, pragnienia przez leđnu moždinu do miednicy. Impulsy są połączone z nerwami w miednicy, co prowadzi do reakcji. Wrażliwy nerwy ze skóry prącia i innych stref erogennych, łączą się bezpośrednio na nerwy miednicy i obejść mózg. Wszystko to dzieje się przypadkowo.

Jeśli prawidłowo stymulować nerwy wysyłają sygnały chemiczne w tętnice prącia. Powoduje to rozszerzenie i więcej krwi. Krew kieruje się do penisa i powoduje erekcję Titan Gel . Reakcja penisa na dotyk stymulacji spowalnia wraz z wiekiem. Ponadto, penisa i przepływ krwi można zmniejszyć, jak i mężczyźni, starzy, nawet jeśli pozostają one zdrowe. Większość mężczyzn odczuwa pogorszenie reakcji seksualnej ze wzrostem lat. Erekcji zdarzają się wolniej i stają się one bardziej zależy od fizycznej stymulacji, a nie o erotycznych myślach.

Nawet kiedy przychodzą do erekcji, większość mężczyzn, w latach sześćdziesiątych trudno ją utrzymać, i penis nie będzie ukrućen, jak wcześniej.

Nocne erekcje zmniejsza się wraz z wiekiem. W wieku między 45 a 54 lat, mężczyźni w średnim mają 3,3 erekcji za noc, w wieku 65 i 75 lat wskaźnik ten wzrośnie do 2,3 erekcji. Erekcja stają się krótsze i mniej trwałe wraz z wiekiem.

Plateau

Etap ten trwa zwykle od 30 sekund do dwóch minut. Rytm serca i ciśnienie krwi wzrasta, i więcej krwi pompowana do penisa. Przepływ krwi zwiększa się nie tylko w penisie, większość ludzi Titan Gel cena doświadcza także zaczerwienienie twarzy i obrzęk jąder. W czasie fazy plateau, prostaty i pęcherzyków kanalići zaczynają produkować płynu do przygotowania się do wytrysku.

W dupie

Podczas czwartego etapu, mięśnie epididimisa, sjemenovod, pęcherzyków nasiennych i gruczołu krokowego reagują automatycznie. To uruchamia nasiona do przodu. W tym samym czasie, impulsy nerwowe zatežu mięśnie w szyi pęcherza moczowego, w taki sposób, że dyplom, zmuszony przemknąć przez cewkę moczową, zamiast płynąć z powrotem do pęcherza moczowego. Przyjemne uczucie orgazmu, jak zwykle przychodzi z wytryskiem. U prawie wszystkich mężczyzn tętno osiągnie swój szczyt podczas wytrysku.

W dupie zmienia się wraz z wiekiem. Skurcze orgazmu są mniej intensywne, wytrysk kurczyć, a objętość nasienia zmniejsza się.

Liczba plemników Titan Gel cena również spada. Zdrowi mężczyźni mogą mieć dzieci i w wieku dorosłym, ale ich poziom urodzeń, nie może być w porównaniu z młodszymi mężczyznami.

Detumescencija

Wszystkie dobre rzeczy przychodzą do końca. Detumescencija przywracanie penisa w miłej i miękkie stan. Zazwyczaj w następujący sposób po wytrysku, ale może wystąpić, jeśli akt seksualny przerwać myśli intruzyjnych lub zdarzenia. W obu przypadkach, detumescencija dzieje się, gdy tętnice prącia łzy, a naczynia krwionośne się rozszerzają. Żadnych zmian na tym etapie z powodu starzenia się.

Okres rekonwalescencji

Ostatni etap seksu najtiša. To trwa od 30 minut (u mężczyzn w młodym wieku) do 3 godzin (u starszych mężczyzn). Penis nie może odpowiedzieć na podniecenie seksualne podczas tej fazy.

W każdym wieku, jednak lęk, stres i depresja mogą uniemożliwić zainteresowania seksualnego, aktywności i zabawy, nawet jeśli visage pozostaje nienaruszona. W ten sposób, małżeńskie kłótnie, złe połączenie, złe seksualną technikę i do tej pory, wiele z tych problemów, które stają się bardziej powszechne wraz z wiekiem.

Zaburzenia erekcji nie jest częścią Titan Gel cena procesu

Zaburzenia erekcji nie jest częścią normalnego procesu starzenia sięU mężczyzn, którzy są zdrowi, wszystkie te zmiany prowadzą do stopniowego, częściowego zmniejszenia aktywności seksualnej. Jednak u niektórych mężczyzn, to może być nagle i całkowicie. Zaburzenia erekcji (ED) jest ściśle związane z wiekiem. Tylko 5 procent mężczyzn w wieku do 40 lat, ma doświadczenie w pracy z erektilnom erekcji, ale częstość występowania rośnie z wiekiem. Około 44 procent mężczyzn w wieku 60 – 69 lat ma problemy z erektilnom erekcji.

Z racji tego, że zaburzenia erekcji jest tak powszechny problem u starszych mężczyzn, wiele osób zakłada, że to jest częścią normalnego procesu starzenia się. Ale to nie tak. Zamiast zaburzenia erekcji odzwierciedla wpływ chorób przewlekłych, które stają się coraz bardziej popularne w ciągu wielu lat.

Najważniejsze jest to, jak miażdżyca i nadciśnienie tętnicze, które Titan Gel cena wpływają na naczynia krwionośne, cukrzyca, który wpływa na naczynia krwionośne i nerwy. Wiele leków, które starsi ludzie używają, mogą mieć wpływ na funkcje seksualne, w tym niektóre leki, które leczą wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, niepokój i depresję.

Seksualność jest ważnym elementem życia, ale jego rola zmienia się z upływem czasu. Większość mężczyzn nadal jest zainteresowana seksem. Ale wielu zdaje sobie sprawę, że popęd seksualny i opcje się zmieniają.

Tym nie mniej, zdrowi ludzie mogą pozostać aktywny seksualnie i zadowoleni w ciągu całego życia. Najlepszym sposobem, aby zapisać seksualności, aby zachować zdrowie i zmniejszyć ryzyko chorób przewlekłych. Do tego potrzebne jest dobre odżywianie, regularne ćwiczenia i dobrych nawyków zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *