Bezpieczny transport i magazynowanie palet dzięki kątownikom tekturowym

Na solidność firmy składa się kilka czynników. Klient ceni terminowość, atrakcyjną cenę, ale również zabezpieczenie zakupu w transporcie. Dobrze zabezpieczony towar umieszczony na palecie albo w magazynie to gwarancja tego, że firma dba o zadowolenie klienta i szanuje go.

Kątowniki tekturowe – bezpieczny transport

Kątowniki tekturowe umożliwiają bezpieczne paletowanie i pakietyzację towaru. Zabezpieczają krawędzie oraz naroża w transporcie i podczas magazynowania.

Kątowniki kartonowe bez problemu dopasowują się do do kształtu zabezpieczanych produktów. Wystarczy właściwie dobrany rozmiar kątownika tekturowego, aby odpowiednio zabezpieczyć paletę.

Warto przyjrzeć różnym wariantom kątowników kartonowych by zrozumieć, że obecnie można w sposób bezpieczny wysyłać towar oraz przechowywać go w magazynie.

Jakie kątowniki tekturowe wybrać?

Odpowiedź jest zależna od tego, co będzie transportowane lub magazynowane. Do wyboru są:

  • kątowniki tekturowe nacinane
  • kątowniki tekturowe z taśmą
  • kątowniki tekturowe nierównoramienne

Dopasowanie kątowników papierowych do towaru umieszczonego na palecie nie stanowi żadnego problemu. Mnogość modeli oraz rozmiarów rozwiązuje tę kwestię.

Priorytet – dobra jakość kątowników papierowych

Bezpieczne umieszczenie towarów na palecie zależy także od jakości użytych materiałów przeznaczonych do ochrony paczek. Ważne, by zwrócić uwagę na to, czy produkt został przetestowany.

Kątowniki tekturowe do palet z taśmą stanowią jeszcze jeden przykład najwyższej jakości produktów. Zastosowane w nich rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo towaru.

Gdzie zamawiać kątowniki kartonowe i tekturowe?

Przede wszystkim w takiej firmie, która stawia na jakość kontaktów z klientem i umożliwia bezproblemowe zamawianie potrzebnych kątowników papierowych.

Niektóre z firm posiadają na swoich stronach formularz do kontaktu, który umożliwia staranne opisanie zapotrzebowania na kątowniki kartonowe. Dzięki przejrzystym i rozwijanym zakładkom klient określa w milimetrach grubość ścianki kątownika, grubość całego kątownika tekturowego czy jego długość.

Leave a Reply

Your email address will not be published