Leżaki mogą być ciekawym i atrakcyjnym nośnikiem reklamy

Leżaki drewniane z nadrukiem – proste, składane meble, w których drzemie jednak wiele możliwości. Dziś sprawdzamy, kiedy warto zainwestować w takie plażowe rozwiązania i w jaki sposób mogą nas wesprzeć w promowaniu własnej marki.

Kiedy warto wybrać drewniane leżaki reklamowe?

Taki produkt sprawdzi się niemal w każdej sytuacji, gdy dysponujemy niewielkim skrawkiem terenu, na który chcemy przyciągnąć klientów. Degustacja? Prezentacja produktu? Stoisko reklamowe? Kawiarnia? Lodziarnia? A może inny punkt gastronomiczny? Możliwości jest bez liku. Do zalet leżaka drewnianego reklamowego zaliczyć trzeba również to, że:

  • Sami decydujemy o tym, jak będzie wyglądał mebel

Nadruk zastosowany na leżaku plażowym z reklamą może przedstawiać różne treści. Czasem jest to po prostu logo firmy. Innym razem tylko jej nazwa. Leżaki z reklamą sprawdzają się również podczas różnorodnych eventów na świeżym powietrzu i nie tylko. Wtedy nadruk może przedstawiać po prostu nazwę wydarzenia. Leżaki z logo firmy? Napisem? Grafią? Wszystko zależy od nas, co pozwala na zindywidualizowaną, skuteczną reklamę.

  • Produkt da nam szansę na wyróżnienie się

Na leżak reklamowy trudno nie zwrócić uwagi. Wszyscy dobrze znamy ten mebel, ale nadal – jego obecność w przestrzeni dostrzega się dużo łatwiej niż obecność jakiejkolwiek innej reklamy. To duża zasługa użytkowej funkcji leżaka plażowego z reklamą. Przesiadujemy w nim podczas spotkań ze znajomymi, podczas plenerowych letnich kin, pikników itp. Nawet jeśli z takie leżaki ustawimy przy wyspie w centrum handlowym lub na zatłoczonej ulicy, obok budki z lodami, rozwiązanie z pewnością zostanie odebrane pozytywnie.

Podmioty, którym zależy na solidnych leżakach plażowych z reklamą, powinny zwrócić się w tym celu do sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest SPÓLNOTA Drzewna Spółdzielnia Pracy. Zdecydowanie warto rozważyć ten sposób wyróżnienia własnej marki, bo pozwala odznaczyć się na tle powtarzalnych reklam, wtapiających się w tło krajobrazu.

Leave a Reply

Your email address will not be published