Mobilna reklama na samochodach – oklejanie aut

Nie da się zaprzeczyć, że większość z nas to wzrokowcy, w związku z tym to co widzimy zostaje w naszej pamięci. Z tego korzysta reklama, która w różnych formach dociera do klientów właśnie wykorzystując to, że ludzie są wzrokowcami. Wśród form reklamowych, które możemy wykorzystać wymienić można np. oklejanie pojazdów. W ten sposób powstaje reklama mobilna, która może mieć duże pole oddziaływania. Nie ma więc zaskoczenia, że oklejanie samochodów wzbudza zainteresowanie firm.

Oklejanie pojazdów – oddaj auto w dobre ręce

Oklejanie samochodów to jedna form jakie firma może wykorzystać planując działania reklamowe. Reklama w tej postaci powstać może albo na firmowych autach, tak by automatycznie mogły być one kojarzone z daną marką. Ewentualnie oklejanie pojazdów może przyjąć również taką formę, w której firmowymi nadrukami oklejane są auta innych podmiotów w ten sposób prowadząc na rzecz innych firm działania reklamowe.

Decydując się na oklejanie samochodów można całościowo okleić samochód, bądź też zdecydować się na naklejki samoprzylepne częściowo pokrywające samochód. Niezależnie od tego, na którą wersje firma będzie się decydować, oklejanie pojazdów powinno się zlecić firmom specjalizującym się w tego typu działaniach.

Różne rodzaje folii na samochodach

Decydując się na oklejanie samochodów można się decydować na kilka rodzajów folii jakie na autach można wykorzystać. Reklama z wykorzystaniem oklejania pojazdów obejmuje takie materiały jak:

  • folia wylewana Easy Apply – biała, samoprzylepna i bardzo wytrzymała, matowa albo błyszcząca, ma specjalny klej ułatwiający aplikację
  • folia magnetyczna – magnes sprawia, że bardzo dobrze dopasowuje się do powierzchni i w trakcie jazdy nie spada
  • folia perforacyjna – wykorzystywana na szybach, gdzie konieczny jest prześwit i widoczność.

Oklejanie pojazdów może być wykonane z różnymi materiałami, warto więc dopasować je do samochodu i potrzeb reklamowych. Można jednocześnie liczyć na doświadczenie firmy Faster, której pracownicy chętnie podpowiedzą jaki materiał do oklejania samochodu wybrać.

Leave a Reply

Your email address will not be published