Profesjonalne i Rzetelne Ekspertyzy Budowlane

Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w sporządzaniu profesjonalnej dokumentacji technicznej. Jednym z jej rodzajów są ekspertyzy budowlane.

Na czym polega ekspertyza budowlana?

W takim opracowaniu dokonuje się precyzyjnej analizy stanu technicznego budynku. Warto wiedzieć, że ekspertyza może dotyczyć obiektów różnego typu, m.in.:

  • domów jedno- i wielorodzinnych;
  • bloków i innych budynków wielomieszkaniowych;
  • obiektów o przeznaczeniu przemysłowym i usługowym;
  • pojedynczych lokali.

W ekspertyzie budowlanej uwzględnia się stan techniczny obiektu. Podczas oględzin przeprowadza się pomiary, używając przy tym profesjonalnego sprzętu. Nierzadko eksperci przy okazji takiej wizyty zbierają też próbki materiałów, które następnie zostają przebadane. Analizie podlega również dokumentacja projektowa, dotycząca danego obiektu.

W takim specjalistycznym dokumencie zawiera się również informacje o tym, jaką wytrzymałością charakteryzują się poszczególne elementy budynku. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że ekspertyzy budowlane zleca się nie tylko przed planowanymi remontami lub innymi działaniami w obrębie konstrukcji obiektu. Wiedza zawarta w tej dokumentacji będzie bardzo przydatna również w sytuacji, w której w nieruchomości zauważono usterki. Wykonanie ekspertyzy nierzadko zleca się również przed kupnem budynku lub lokalu.

Proponujemy Państwu kompleksowo wykonane ekspertyzy oraz inne badania, polegające na weryfikacji stanu nieruchomości. Z naszych usług korzystają firmy, jak też i osoby prywatne.

Profesjonalne Ekspertyzy Budowlane

Profesjonalne podejście do realizacji zadania – rzetelna ekspertyza budowlana w Warszawie

Wykonania takiego dokumentu mogą podejmować się jedynie osoby z określonymi kompetencjami. Inżynierowie budownictwa, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy zgromadzonej w trakcie lat praktyki zawodowej, są w stanie precyzyjnie podejść do wykonania tego zadania. W naszej firmie znajdą Państwo tylko osoby, które są doskonale przygotowane do sporządzania ekspertyz i innych opracowań.

Doskonale znamy obowiązujące prawo i nieustannie śledzimy zmiany w przepisach. Codziennie wspieramy klientów z Warszawy i nie tylko, wykonując dla nich profesjonalne ekspertyzy budowlane, które później wykorzystywane są do różnorodnych celów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z ekspertami firmy Wibar. Z przyjemnością przybliżymy Państwu, w jaki sposób działamy i opowiemy więcej o realizowanych przez nas ekspertyzach budowlanych.

 

Źródło: wibar.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published