Rodzaje i przeznaczenie urządzeń samoobsługowych dla stacji paliw i myjni

Podczas gdy wielu kierowców myśli o stacji benzynowej jako o miejscu, w którym można zatankować paliwo, w praktyce zadbamy tam również o inne kwestie. Warto więc takie miejsce wyposażyć w odkurzacze samochodowe, kompresor samochodowy samoobsługowy oraz rowerowe stacje naprawcze.

Odkurzacz do myjni i na stacje paliw

Odkurzacze samoobsługowe do myjni mogą być oferowane zarówno w wersji jednostanowiskowej, jak i dwustanowiskowej. Dobrej jakości odkurzacz samoobsługowy dla stacji paliw wyróżnia się solidną obudową, odporną na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Turbina indukcyjna w takim urządzeniu jest odporna na wodę i zapewnia optymalne podciśnienie i przepływ. Dodatkowo odkurzacz samochodowy posiada specjalny wbudowany system bezpieczeństwa, chroniący silnik turbiny przed spaleniem.

Kompresor do pompowania kół i odkurzacz z kompresorem

Stacjonarny kompresor cyfrowy wykorzystuje się do pompowania opon w jednośladach i pojazdach osobowych. Kompresor na stację paliw może być wykorzystywany także przez właścicieli samochodów dostawczych. Na szczególną uwagę zasługuje kompresor cyfrowy dla stacji. Został wyposażony w specjalną cyfrową głowicę, dzięki czemu użytkownik/użytkowniczka może dowolnie ustawić ciśnienie w oponie. Dodatkowo taka maszyna pozwala zmienić jednostkę ciśnienia na PSI, BAR lub KPA.

Inne urządzenia samoobsługowe dla stacji paliw

Rowerowa stacja naprawcza to kolejne urządzenie, które znajdziemy w takim miejscu. Tego typu rozwiązania zaprojektowane zostały w taki sposób, żeby użytkownicy i użytkowniczki mogli/mogły samodzielnie przeprowadzić serwis rowerów i zadbać np. o automatyczne pompowanie opon.

Rowerowe stacje naprawcze

1. Mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu

Np. samoobsługowe stacje naprawy rowerów od NOVONORD są instalowane m.in. na wolnym powietrzu.

2. Mogą posiadać dodatkowe rozwiązania (część samoobsługowych stacji naprawczych ma przyłącza USB, pozwalające na ładowanie telefonów i świateł rowerowych).

Źródło: https://novonord.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published