Modne bluzy damskie na sezon 2021

Czym charakteryzuje się współczesna, wygodna damska odzież? Współcześni producenci starają się na tyle zróżnicować oferowane warianty, żeby z takich produktów z przyjemnością mogły korzystać nie tylko panie, uprawiające sport. Dziś bliżej przyglądamy się nowoczesnym bluzom z kapturem i bez.

Wygoda i modny wygląd

Trudno wyobrazić sobie komfortowo spędzony dzień przed ulubionym serialem lub filmem, bez wygodnego ubrania. Odpowiednia bluza damska z kapturem to świetna towarzyszka nie tylko podczas domowego leniuchowania. Z takim elementem garderoby warto wybrać się również w podróż, na spacer, na przejażdżkę rowerową czy do pracy. Od kiedy popularność home office rośnie, rośnie również zainteresowanie wygodną, funkcjonalną garderobą. Trudno o lepszy przykład takiego ubrania niż właśnie bluza z kapturem lub/i rozpinana.

Jak wyglądają nowoczesne bluzy z kapturem?

Warto zaznaczyć, że bluzy damskie z kapturem nie zawsze mają typowo sportowy wygląd. W LeylaShop, obok typowo sportowego looku znajdziemy też nieco bardziej stylowe modele. Takie warianty przełamano detalami, które nie do końca kojarzą się ze sportową odzieżą. Świetnym przykładem zestawienia porządków z dwóch różnych stylów są bluzy z falbanką. Ich wydłużony krój przypomina nieco tunikę. Z tego powodu całość może stanowić komfortowy dodatek np. do legginsów.

W nowoczesnych wariantach zastosowano również przyjazne skórze materiały. Najważniejszych składnikiem jest bawełna, bo to dzięki niej bluza z kapturem damska oddycha i jest przyjemna dla skóry. Ważnym komponentem jest również elastan. Bez niego materiał szybko by się odkształcał.

Modele nierozpinane i rozpinane

Rozwiązania tego typu wcale nie muszą kojarzyć się z odzieżą sportową. Mogą też zachwycać eleganckim, dość nietypowym krojem. Z taką sytuacją mamy do czynienia np. w modelach wydłużonych, lekko rozszerzających się ku dołowi, z wycięciami po obu stronach bioder. Jeśli do tego doda się ciekawy nadruk, np. w postaci skrzydeł na plecach, całość może prezentować się intrygująco.

Nowoczesne modele dowodzą, że bluzy damskie rozpinane, z kapturem i kieszeniami to różnorodność form i krojów. W efekcie w dobrze zaopatrzonym sklepie coś dla siebie znajdzie zarówno fanka sportowej klasyki, jak i osoba celująca w bardziej elegancką odsłonę casualu.

Źródło: https://www.leylashop.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published